Ostatní

Rodinná dovolená v chorvatské Crikvenici

Jestliže plánujete dovolenou u moře, vydejte se do chorvatské Crikvenice. Toto místo je vhodné i pro rodiny s malými dětmi. Vzhledem k tomu, že Chorvatsko se od nás nenachází tak daleko, můžete se vydat autem do chorvatska, neboť tato varianta dopravy bude i pro malé děti přijatelnější.

Crikvenica a letní aktivity

Toto chorvatské turistické letovisko se rozkládá na pobřeží Jaderského moře, v Kvarnerském zálivu, nedaleko města Rijeka. Vše potřebné pro váš spokojený pobyt naleznete podél místní riviéry. Vzhledem k tomu, že město patří mezi starobylé lázeňské oblasti, naleznete zde velké množství lázeňských pavilonu. Díky lázeňství má město dlouhou tradici co se cestovního ruchu a ubytovacích služeb týká. Svým návštěvníkům nabízí, kromě jiného, nádherné pláže oblázkového charakteru a různé možnosti ubytovaní chorvatsko. Na své si přijdou jak milovníci vodních radovánek, tak i ti, kdo rádi navštěvují různé druhy slavností. Ve městě se jich během léta koná celá řada. Ve většině případů jsou zaměřeny na rybářskou tematiku, která zde má své tradice.

Celé letovisko je velmi příjemně upravené, vydat se můžete na některou z místních promenád nebo si odpočinout ve stínu některého z parků.

Vyhlášená je i místní pláž, která poskytuje dostatek radovánek a zábavy právě pro rodiny s malými dětmi.

Patříte-li mezi milovníky zábavy a nočního života, můžete zavítat do některého z místních diskoklubů, barů nebo na některou z tanečních teras.

Podmořský život vám přiblíží velké Akvárium, v němž se nachází 20 vodních nádrží s jadranskými i jinými vodními živočichy.

Možnosti ubytování

Široký výběr ubytovacích služeb naleznete na portálu ubytovanivchorvatsku.cz. Město svým návštěvníkům nabízí nejen ubytování v luxusních hotelech, ale také v hotelových bungalovech nebo v soukromí, v nově postavených rodinných vilkách, které se nacházejí v nedalekém okolí. Chcete-li ubytování levnějšího charakteru, můžete využít nabídku některého z místních hostelů. Na své si přijdou i milovníci kempaření.