Tipy a rady

Chcete se cítit v ložnici příjemněji? Kupte si nové noční stolky

Mnozí z nás funkci nočních stolků velmi podceňují. Přitom jsou to právě ony, které nám noc, co noc ochotně drží sklenici s vodou, lampičku připravenou k rozsvícení, brýle a kde co jiné. Dnes už jsou i noční stolky podsvícené, které umí dělat skvělou pohodovou či romantickou náladu.

Noční stolky dle vašeho gusta

Moderní noční stolky mohou mít spoustu barev, ale i velikostí a způsobů řešení. Evergreenem, který nestárne a hodí se takřka do každé ložnice, je např. noční stolek CL2 v dekoru dub sonoma. Má dva šuplíky, do nichž uschováte vše potřebné, co nemá být na očích, a vrchní plocha pojme lampičku, telefon, ovladač, brýle, knížku i sklenku s pitím.

Pokud chcete vzdušnější variantu nočního stolku, můžete sáhnout po nočním stolku Montana SN. Má jednu užší přihrádku, takže nemusíte nic otvírat, přesto nejsou předměty volně a vrchní ploše stolku. Pod přihrádkou se nachází uzavíratelný prostor, do kterého odložíte vše, co chcete bezpečně zavřít. Barva je zajímavá v odstínu studené hnědé barvy.

Máte rádi bílou? Nebo byste rádi romantický styl stolku? Pak se podívejte na noční stolek Kora KSN nebo Provence SN – borovice andren. Nový stolek bude u vaší postele krásným pomocníkem a může vám dělat velkou radost i při volných chvílích v posteli, ať už je trávíte čtením, luštěním, sledováním TV nebo něčím jiným. 

Noční stolky jsou i skvělými tipem na odkládací plochu u nižšího křesla. V některých případech se dají použít i do předsíně nebo chodby, kde mohou sloužit jako odkládací stolky. 

Slaďte postele a barvu skříní

Aby působila ložnice dokonale, je dobré zvolit dekor nočního stolu, který mají i postele a skříně. V případě, že máte netradiční dekor nábytku, je dobré „přiznat“ jiný odstín stolků co nejvíce. Např. ke světlému nábytku můžete koupit stolky bílé nebo tmavé, aby vynikly. Oživí prostor, mohou ho rozjasnit. V případě, že chcete, aby byly stolky nenápadné a splývaly s dalším nábytkem, nezbývá než vybrat barvu, která bude té původní co nejvíc podobná.

Bohatou nabídku nočních stolků, i jiných stolů a stolků, postelí, nábytku do koupelny, kuchyně, jídelny, dětského pokoje i jiných prostorů, najdete na sg-nabytek.cz.