Tipy a rady

Jaké pochoutky nesmí chybět během jarních a letních oslav?

Jaro a léto, to jsou dvě roční období, které většina lidí považuje také za ty nejkrásnější. Během těchto období jsou konečně dostatečně vysoké teploty, aby si člověk mohl užívat volný čas venku a pořádat venkovní oslavy. Venkovní oslavy mají své kouzlo a zajisté se najde mnoho příležitostí, proč takové oslavy pořádat, třeba v rámci narozenin, svátků, svateb, zasnoubení, výročí nebo i jen tak, když se sejdou rodiny nebo přátelé. K letním oslavám bez pochyby patří také dobré jídlo.

Ty nejlepší ovocné dobroty

Jelikož teploty lákají ke konzumaci ovoce, nemělo by ani ovoce na oslavách chybět. Když ovšem jen tak položíte ovoce na tác nebo ho nakrájíte, příliš velký efekt to mít nebude. Inspirujte se raději sortimentem, která nabízí Frutiko.cz. Má dokonalou nabídku pro letní oslavy.

Kombinuje zejména čerstvé ručně vyřezávané ovoce a různé druhy čokolády, komu by nechutnalo ovoce v čokoládě, jde snad o to nejlahodnější spojení, jaké si lze jen představit. Navíc jde také o zdravé mlsání, kterým nepohrdnou ani ti, kteří si snaží držet štíhlou linii. Krásnou volbou jsou ovocné bonboniéry. Když umístíte na stůl bonboniéru se zdobeným ovocem v čokoládě, všem účastníků zajisté budou téct sliny blahem a tác se rychle vyprázdní.

Nabízí se mnoho variant a obzvláště oblíbené jsou jahody v čokoládě. Na oslavy také patří ovocné kytice, můžete si vybrat kytice mnoha velikostí a druhů. Jde o kytici z vyřezávaného ovoce, která je zajisté lepší volbou než kytice z květin. Každý rád ochutná tropické ovoce, protože v teplých dnech jde o krásné osvěžení. Jestliže pořádáte oslavu přímo na zahradě, vyberte například kytici „Zahradní slavnost“, která je doslova uměleckým dílem a kombinuje to nejlepší ovoce vytvarované tak, aby připomínalo květiny na zahradě. Nabízí se vám nespočet provedení a velikost kytic můžete volit zejména podle množství lidí. Jde o sortiment, se kterým vždy zabodujete a ocení ho každý.